Jesienna podróż na uroczystość ślubną na Szlaku Piastowskim

W dniu 8 października 2022 roku wybraliśmy się naszym Mercedesem Skrzydlakiem na ślub Anety i Daniela. Towarzyszyła nam przepiękna słoneczna pogoda oraz niebywale urocze barwy złotej polskiej jesieni. Samochód wraz z kierowcą dotarł najpierw do miejscowości Czarnotul w okolicach Mogilna, gdzie został delikatnie przystrojony oraz wyposażony w okolicznościowe tablice rejestracyjne.

slub w barwach jesieni w wiktorowie

Mercedes Skrzydlak pięknie prezentujący się na tle drewnianego Kościółka

Z Czarnotula wraz z szoferem podróżował już Mercedesem Pan Młody Daniel oraz jego brat, będący świadkiem ślubu. Udaliśmy się do Parlina, gdzie na swego wybranka oczekiwała już Panna Młoda Aneta. Pan Młody został odwieziony do Kościoła pod wezwaniem Świętego Wawrzyńca w Parlinie, gdzie przy ołtarzu wypatrywał pojawienia się wybranki swego serca. Szofer udał się następnie Mercedesem po Pannę Młodą, którą niezwłocznie przywiózł do tego samego Kościoła.

slub w wiktorowie limuzyna mercedes

Podróż Pary Młodej do Ośrodka Wypoczynkowego Wiktorowo

Po uroczystości zaślubin, odbywającej się w pięknym drewnianym wiejskim Kościółku w Parlinie, Państwo Młodzi udali się wraz z gośćmi w podróż do Ośrodka Wypoczynkowego Wiktorowo, gdzie odbywało się wesele. Wartym odnotowania jest również to, iż Panna Młoda Aneta, będąca zafascynowaną kolekcją książek o przygodach Harrego Pottera, pozwoliła sobie na udekorowanie sali, gdzie odbywało się wesele, elementami nawiązującymi do owej serii, a również i obecny na weselu DJ serwował często muzykę z filmów o przygodach młodego czarodzieja. Nasz Mercedes spisał się bez zarzutu, wzbudzając podziw zarówno podróżującej nim Pary Młodej, jak i wszystkich weselnych gości.

slub wiktorowo

Zabytkowy samochód weselny

Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!
Klasyczna limuzyna weselna czeka na Ciebie!
Mercedes W110.

Instagram Na wynajem piękny Mercedes Skrzydlak klasyk zabytkowe auto do ślubu
Auta do ślubu Poznań, auta do ślubu Swarzędz, auta do ślubu Wielkopolska, auta na wesele Poznań, auta na wesele Swarzędz, auta na wesele Wielkopolska, auto do ślubu Poznań, auto do ślubu Swarzędz, auto do ślubu w Poznaniu, auto do ślubu w Swarzędzu, wynajem limuzyny Poznań , zabytkowy samochód do ślubu Poznań
zadzwon do nas