Witamy serdecznie!

Nadchodzi ta wymarzona przez Was chwila, organizujecie Wasz Ślub. Pragniecie, by ten Wielki dla Was dzień był szczególny, wyjątkowy, by na długo zapadł w pamięci Waszej i Waszych Gości. Zastanawiacie się nad miejscem, obsługą i wieloma innymi elementami.

Waszą uwagę skupia też wreszcie Auto, którym podróżować będziecie w ten dzień. Chcecie, by było szczególnie wyjątkowe i niepowtarzalne. Wychodząc Wam naprzeciw oferujemy wynajem auta innego niż wszystkie. To ponadczasowa limuzyna, to po prostu Mercedes, czyli marka od zawsze kojarząca się z luksusem, prestiżem, wygodą i komfortem.

A jeśli do tego dodamy, iż nasz Mercedes ma ponad 50 lat, wyróżnia się pośród innych aut niezwykłą linią, dbałością o każdy detal, niezliczoną ilością chromowanych powierzchni, tak cudnie wyglądających w promieniach słonecznych…

To jest kwintesencja smaku, stylu i elegancji na najwyższym poziomie. Możemy Wam zagwarantować, iż nie znajdziecie osoby, która przeszłaby obok tego cudu motoryzacji obojętnie. A przecież nie tylko o wygląd i wrażenia estetyczne tutaj chodzi.

Mercedes to również oznaka wygody i luksusu, więc podróż upłynie Wam naprawdę bardzo komfortowo. Prawdziwa, szeroka kanapa, ze sprężynami to coś, czego nie sposób już spotkać we współczesnych autach.

Jeśli więc chcecie, by ten Wielki Dzień był niezapomniany, koniecznie wybierzcie się w tę podróż naszym Mercedesem.

Nasza oferta wynajmu Mercedesa do ślubu skierowana jest do klientów z Wielkopolski, przy czym generalnie obsługujemy całe województwo wielkopolskie oraz województwa ościenne.

 

Zadzwoń już dziś i sprawdź czy Twój termin jest wolny.

 

Wynajem samochodu obejmuje:

  • Przyjazd po Pana Młodego
  • Przyjazd po Pannę Młodą
  • Przejazd do Kościoła lub USC
  • Przejazd na miejsce przyjęcia weselnego
  • Przejazd na sesję zdjęciową

Nasze usługi polecamy wszystkim, którzy pragną przeżyć swój Ślub naprawdę wyjątkowo.

Samochód jest idealny również na inne imprezy okolicznościowe, takie jak: zaręczyny, oświadczyny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, a jeśli lubisz byś ekstrawagancki, to szofer zawiezie Cię również do Teatru lub na koncert.

 

Gorąco polecamy, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Zapraszamy !!!
Agnieszka i Darek

Zabytkowy samochód weselny

Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!
Klasyczna limuzyna weselna czeka na Ciebie!
Mercedes W110.

Instagram Na wynajem piękny Mercedes Skrzydlak klasyk zabytkowe auto do ślubu
Auta do ślubu Poznań, auta do ślubu Swarzędz, auta do ślubu Wielkopolska, auta na wesele Poznań, auta na wesele Swarzędz, auta na wesele Wielkopolska, auto do ślubu Poznań, auto do ślubu Swarzędz, auto do ślubu w Poznaniu, auto do ślubu w Swarzędzu, wynajem limuzyny Poznań , zabytkowy samochód do ślubu Poznań
zadzwon do nas